Utforsk våre produksjoner og se hva som skjer!

Gå til kommune eller skole

DKS - Trøndelag

Trøndelag

Postadresse: Trøndelag fylkeskommune v/DKS, Postboks 2567, 7735 Steinkjer

Besøksadresse: Fylkets Hus, Erling Skakkesgate 14 (i Trondheim), Fylkets Hus, Seilmakergata 2 (i Steinkjer), 7725 Steinkjer

Telefon: 74 17 40 00

E-post:dks@trondelagfylke.no

Kontaktperson:Trøndelag fylkeskommune er operatør for Den kulturelle skolesekken i regionen på oppdrag fra staten v/Kulturtanken. Les mer på kulturtanken.no 

Kontaktperson:

Antall hendelser: 901

Velg dato / Periode
November
Man
Tir
Ons
Tor
Fre
Lør
Søn
44
29
30
31
1
2
3
4
45
5
6
7
8
9
10
11
46
12
13
14
15
16
17
18
47
19
20
21
22
23
24
25
48
26
27
28
29
30
1
2
Torsdag 15. november. 2018
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00
    Inderøy videregående skole23 deltakere: 1p + 1py

    Ca. 80 elever fordeles på tre grupper. Skolen må velge papirworkshop eller arkitektmodell.

    NB! Elevene må ta med mat, det er ikke mulig å kjøpe på stedet.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:15 - 10:00
    Leksdal skole26 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30
    Ekne skole28 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Skogn barne- og ungdomsskole134 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Åsen barne- og ungdomsskole73 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    MERK: forestillingen begynner på angitt tidspunkt. Det betyr at det er oppmøte minimum 15 minutter FØR forestillingsstart. Stram spilleplan, og derfor må alle være i sal til forestillingsstart.

  • 12:15
    Frol barneskole242 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    MERK: forestillingen begynner på angitt tidspunkt. Det betyr at det er oppmøte minimum 15 minutter FØR forestillingsstart. Stram spilleplan, og derfor må alle være i sal til forestillingsstart.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30
    Ole Vig videregående skole50 deltakere: 1ssab, 2ana, 2anb, 2daa, 2mua, 2rla, 2ssa, 2staj, 2tla

    09.30 - 12.30 inkl. matpause.

    Klassene fordeles likt på fire dager à ca. 50 elever.

Produksjonsinformasjon
  • LydløftMusikk
  • Varighet: 100
  • Torsdag 15. november. 2018
  • Grong videregående skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 13:00
    Orkdal videregående skole37 deltakere: 1mda/2mda/3mda (musikklinja)

    Utdrag av Prokofiejvs "Romeo og Julie", og klarinettkonsert av Sebastian Fagerlund.

    Dirigent Tung-Chieh Chuang.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:40
    Skage barnehage3 år, 4 år, 5 år

    Skageåsveien 1 Overhalla, 

    Birgit Prestvik,tlf.918 89 811 

Produksjonsinformasjon
  • HistoriekistaKulturarv
  • Varighet: 45 min
  • Torsdag 15. november. 2018
  • Sodin skole
Tidspunkt og deltakere
  • 10:05 - 10:50
    Sodin skole51 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
  • 11:45 - 12:30
    Sodin skole51 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 13:00 - 13:40
    Ranemsletta barnehage3 år, 4 år, 5 år

    Krabbstuveien Overhalla, 

    Janne B. Olsen Strand tlf.41536560

Fredag 16. november. 2018
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00
    Inderøy videregående skole23 deltakere: 1p + 1py

    Ca. 80 elever fordeles på tre grupper. Skolen må velge papirworkshop eller arkitektmodell.

    NB! Elevene må ta med mat, det er ikke mulig å kjøpe på stedet.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:40
    Solvang barnehage3 år, 4 år, 5 år

    Finn Christiansens vei 8 Namsos,

    Ingunn Kongsmo tlf.99274941

Produksjonsinformasjon
  • HistoriekistaKulturarv
  • Varighet: 45 min
  • Fredag 16. november. 2018
  • Sodin skole
Tidspunkt og deltakere
  • 10:05 - 10:50
    Sodin skole51 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
    Ven oppvekstsenter6 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
  • LydløftMusikk
  • Varighet: 100
  • Fredag 16. november. 2018
  • Mære landbruksskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • HistoriekistaKulturarv
  • Varighet: 45 min
  • Fredag 16. november. 2018
  • Svanem skole
Tidspunkt og deltakere
  • 11:45 - 12:30
    Svanem skole25 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 13:00 - 13:40
    Vangan barnehage3 år, 4 år, 5 år

    Vanganveien 51 Flatanger, 

    Birgit Sørum tlf.41225442

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 18:30
    Seter skole6 deltakere: 10. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn, 8. trinn, 9. trinn
    Strand barne og ungdomsskole (Osen)56 deltakere: 10. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    I flerbrukshallen ved Strand barne- og ungdomsskole

Søndag 18. november. 2018
Produksjonsinformasjon
  • LydløftMusikk
  • Varighet: 100
  • Søndag 18. november. 2018
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?

    Ankomst Trondheim lufthavn

Mandag 19. november. 2018
Produksjonsinformasjon
  • PropagandaKulturarv
  • Varighet: 90 min
  • Mandag 19. november. 2018
  • Justismuseet
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:40
    Vangstunet barnehage3 år, 4 år, 5 år

    Vangsmov. 10 Namdalseid, 

    Liv Damås tlf.92259324

Produksjonsinformasjon
  • LydløftMusikk
  • Varighet: 100
  • Mandag 19. november. 2018
  • Leksvik videregående skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • HistoriekistaKulturarv
  • Varighet: 45 min
  • Mandag 19. november. 2018
  • Vinjeøra skole
Tidspunkt og deltakere
  • 11:15 - 12:00
    Vinjeøra skole19 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 13:00 - 13:40
    Follafoss barnehage3 år, 4 år, 5 år

    Rønningsv. 20 Follafoss, 

    Ragnhild Mollan tlf.74159620

Tirsdag 20. november. 2018
Produksjonsinformasjon
  • HistoriekistaKulturarv
  • Varighet: 45 min
  • Tirsdag 20. november. 2018
  • Strand oppvekstsenter (Hitra)
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:15 - 10:00
    Mosvik skole31 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • PropagandaKulturarv
  • Varighet: 90 min
  • Tirsdag 20. november. 2018
  • Justismuseet
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:40
    Beitstad barnehage3 år, 4 år, 5 år

    Fjellv.2B Beitstad, 

    Lise Halsen tlf.45269668 

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:30 - 12:15
    Utøy skole35 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:30 - 13:50
    Trondheim Katedralskole30 deltakere: VG1, VG2, VG3

    Dagforestilling. Varighet ca. 2 t 20 min inkl. pause.

    NB! Antall biletter må dekke både elever og lærere. Forestillingen er helt full, det ikke mulig å få flere billetter.

Produksjonsinformasjon
  • LydløftMusikk
  • Varighet: 100
  • Tirsdag 20. november. 2018
  • Levanger videregående skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 13:00 - 13:40
    Figga barnehage3 år, 4 år, 5 år

    Løsmarka 61 Steinkjer, 

    Kirsti Holum tlf.92694909

Onsdag 21. november. 2018
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:15 - 10:00
    Sakshaug skole42 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Fordel 5.-7. trinn i to grupper og fordel en visning til hver av gruppene

  • 11:15 - 12:00
    Sakshaug skole42 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • PropagandaKulturarv
  • Varighet: 90 min
  • Onsdag 21. november. 2018
  • Justismuseet
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • LydløftMusikk
  • Varighet: 100
  • Onsdag 21. november. 2018
  • Verdal videregående skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • HistoriekistaKulturarv
  • Varighet: 45 min
  • Onsdag 21. november. 2018
  • Mausund oppvekstsenter
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 13:00 - 13:40
    Egge barnehage3 år, 4 år, 5 år

    Kvamslia 1 Steinkjer, 

    Cathrine Bosnes Brønstad tlf.95809616

Torsdag 22. november. 2018
Produksjonsinformasjon
  • HistoriekistaKulturarv
  • Varighet: 45 min
  • Torsdag 22. november. 2018
  • Nabeita oppvekstsenter
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • LydløftMusikk
  • Varighet: 100
  • Torsdag 22. november. 2018
  • Strinda videregående skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • PropagandaKulturarv
  • Varighet: 90 min
  • Torsdag 22. november. 2018
  • Justismuseet
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:40
    Snåsa barnehage3 år, 4 år, 5 år

    Imsdalsv.18 Snåsa, 

    Anita Kjensteberg tlf.74127025/97078208  

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:00 - 11:40
    Barman barnehage3 år, 4 år, 5 år

    Lyngvikvegen 3, Hitra/

    Eva Anita Braseth/95792379/72441916

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • HistoriekistaKulturarv
  • Varighet: 45 min
  • Torsdag 22. november. 2018
  • Nordskag oppvekstsenter
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 13:00 - 13:40
    Sandvollan barnehage3 år, 4 år, 5 år

    Skjelbreiv.15 Sandvollan/Inderøy, 

    Bodil Myhr tlf.74124170

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 13:00 - 13:40
    Fillan Barnehage3 år, 4 år, 5 år

    Postveien 7, Hitra/

    Torill Fjellvær/72441825

Fredag 23. november. 2018
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
Produksjonsinformasjon
  • HistoriekistaKulturarv
  • Varighet: 45 min
  • Fredag 23. november. 2018
  • Frøyahallen - Amfi
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 09:45
    Sistranda skole56 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
  • 11:00 - 11:45
    Sistranda skole56 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:25 - 10:10
    Røra skole47 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • LydløftMusikk
  • Varighet: 100
  • Fredag 23. november. 2018
  • Melhus videregående skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:40
    Røra barnehage3 år, 4 år, 5 år

    Torvmyra15 Røra/Inderøy, 

    Eva Gunn Tromsdal tlf.48012356

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:40
    Grøtte barnehage3 år, 4 år, 5 år

     Myrtunet 4, Fannrem, Orkdal/

    Turid Dahl/72484060/99524310

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 13:00 - 13:40
    Reinsholm barnehage3 år, 4 år, 5 år

    Reinsholm 27 Verdal, 

    Lisbeth Storholmen tlf.40430570

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 13:00 - 13:40
    Grefstad barnehage3 år, 4 år, 5 år

    Eksersplassen 1, Meldal/

    Elin Steigedal/72494683

Søndag 25. november. 2018
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
Mandag 26. november. 2018
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 11:00
    Steinkjer videregående skole22 deltakere: 1KD, 2KD, 3KD

    Felles buss til Namsos. Gruppa som ikke har omvisning kan se utstillingene i Rian-galleriet og Namsos Kunstforening. Lunsj. 11.00 - 11.30, ta med matpakke.

  • 11:30 - 12:30
    Steinkjer videregående skole22 deltakere: 1KD, 2KD, 3KD

    Felles buss til Namsos. Gruppa som ikke har omvisning kan se utstillingene i Rian-galleriet og Namsos Kunstforening. Lunsj. 11.00 - 11.30, ta med matpakke.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:40
    Borgen barnehage3 år, 4 år, 5 år

    Ottersboveien 50,Opphaug

    Marita Steen/72521050/91103167

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 13:00 - 13:40
    Solkysten barnehage3 år, 4 år, 5 år

    Vallersund oppvekstsenter , Bålfjordnesveien,7167 Vallersund

    Ann Kristin Thunsør/95925826

Tirsdag 27. november. 2018
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:40
    Havgløtt barnehage3 år, 4 år, 5 år

    Vingsandveien 12, Strand(Osen)/

    Maiken Rassmusen/48330450

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 13:00 - 13:40
    Heggli barnehage3 år, 4 år, 5 år

    Prestgårdslia 2, Åfjord/

    Lise Taraldsen/90783681/72531195

Onsdag 28. november. 2018
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:40
    Tryllefløyten barnehage3 år, 4 år, 5 år

    Årnsetflata 8, Rissa (Indre Fosen)/

    Vibeke Stoum Sand/45 21 99 82

Produksjonsinformasjon
  • Humor i tekstenKunstarter i samspill
  • Varighet: 3 timer
  • Onsdag 28. november. 2018
  • Ytre Namdal videregående skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 13:00 - 13:40
    Skaugdalen barnehage3 år, 4 år, 5 år

    Skaugdalsveien 951, Rissa 

    Magni Iren Rabben/ 73853300/93081957

Torsdag 29. november. 2018
Produksjonsinformasjon
  • Håp eller katastrofe?Litteratur
  • Varighet: 60 min
  • Torsdag 29. november. 2018
  • Gerhard Schøning Voksenopplæringssenter
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Håp eller katastrofe?Litteratur
  • Varighet: 60 min
  • Torsdag 29. november. 2018
  • Charlottenlund videregående skole
Tidspunkt og deltakere
Søndag 2. desember. 2018
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
Mandag 3. desember. 2018
Produksjonsinformasjon
  • Filmbussen DKSFilm
  • Varighet: 540
  • Mandag 3. desember. 2018
  • Grong barne- og ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Helt fabelaktigMusikk, Litteratur
  • Varighet: 40 minutter
  • Mandag 3. desember. 2018
  • Brandsfjord barne- og ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Helt fabelaktigMusikk, Litteratur
  • Varighet: 40 minutter
  • Mandag 3. desember. 2018
  • Sør-Roan skole
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 4. desember. 2018
Produksjonsinformasjon
  • Filmbussen DKSFilm
  • Varighet: 540
  • Tirsdag 4. desember. 2018
  • Snåsa Montessoriskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Helt fabelaktigMusikk, Litteratur
  • Varighet: 40 minutter
  • Tirsdag 4. desember. 2018
  • Stoksund skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00
    Stoksund skole25 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
  • Helt fabelaktigMusikk, Litteratur
  • Varighet: 40 minutter
  • Tirsdag 4. desember. 2018
  • Åset skole
Tidspunkt og deltakere
  • 12:30
    Åset skole74 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Onsdag 5. desember. 2018
Produksjonsinformasjon
  • Filmbussen DKSFilm
  • Varighet: 540
  • Onsdag 5. desember. 2018
  • Snåsa skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Helt fabelaktigMusikk, Litteratur
  • Varighet: 40 minutter
  • Onsdag 5. desember. 2018
  • Botngård skole
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 6. desember. 2018
Produksjonsinformasjon
  • Filmbussen DKSFilm
  • Varighet: 540
  • Torsdag 6. desember. 2018
  • Snåsa skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Helt fabelaktigMusikk, Litteratur
  • Varighet: 40 minutter
  • Torsdag 6. desember. 2018
  • Brekstad barneskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Helt fabelaktigMusikk, Litteratur
  • Varighet: 40 minutter
  • Torsdag 6. desember. 2018
  • Opphaug oppvekstsenter
Tidspunkt og deltakere
Fredag 7. desember. 2018
Produksjonsinformasjon
  • Filmbussen DKSFilm
  • Varighet: 540
  • Fredag 7. desember. 2018
  • Snåsa skole
Tidspunkt og deltakere
Søndag 16. desember. 2018
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
Mandag 17. desember. 2018
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:40
    Gjølme barnehage3 år, 4 år, 5 år

    Skolevegen, Gjølme(Orkdal)/

    Merethe Huseby/90801225/ 90801677 

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 18. desember. 2018
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:40
    Solblomsten barnehage3 år, 4 år, 5 år

    Brekkstad sentrum (Ørland)/Skolegata 15

    Veronica Zandany/97726736

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 13:00 - 13:40
    Lensvik barnehage3 år, 4 år, 5 år

    Fylkesvei 172, Lensvik (Agdenes)/

    Torill Leinhardt/72492259

Onsdag 19. desember. 2018
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:40
    Støren barnehage3 år, 4 år, 5 år

    Soknesøran 2, Støren(Midtre Gauldal)/

    Kjersti Skjevdal/72403264 / 72403265

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 20. desember. 2018
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 13:00 - 13:40
    Løvset barnehage3 år, 4 år, 5 år

    Løvsetveien 242, Melhus/

    Gunn Tove M. Hasselø/95 00 40 92

Fredag 21. desember. 2018
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:40
    Mølnbukt barnehage3 år, 4 år, 5 år

    Vassbygda (Agdenes)/

    Hjørdis Fremstad 95042521/72492269

Våren 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • -
    Austafjord skole50 deltakere: 1. trinn, 10. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    Egen plan utarbeides for skolen

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Hva vil folk siFilm
  • Varighet: 1 time 46 min
  • Våren 2019
  • Dampsaga Kulturhus, Steinkjer
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Hva vil folk siFilm
  • Varighet: 1 time 46 min
  • Våren 2019
  • Selbu videregående skole - Bell Amfi
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Hva vil folk siFilm
  • Varighet: 1 time 46 min
  • Våren 2019
  • Stadsbygd skole - Stadsbygd samfunnshus
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Hva vil folk siFilm
  • Varighet: 1 time 46 min
  • Våren 2019
  • Dampsaga Kulturhus, Steinkjer
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Hva vil folk siFilm
  • Varighet: 1 time 46 min
  • Våren 2019
  • Inderøy videregående skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Hva vil folk siFilm
  • Varighet: 1 time 46 min
  • Våren 2019
  • Frøya kulturhus - Frøya kino
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 3. januar. 2019
Produksjonsinformasjon
  • Laget i verdenVisuell kunst
  • Varighet: 45 min./skoletime x 2
  • Torsdag 3. januar. 2019
  • Sørborgen skole
Tidspunkt og deltakere
Fredag 4. januar. 2019
Produksjonsinformasjon
  • Laget i verdenVisuell kunst
  • Varighet: 45 min./skoletime x 2
  • Fredag 4. januar. 2019
  • Sørborgen skole
Tidspunkt og deltakere
Søndag 6. januar. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
Mandag 7. januar. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Laget i verdenVisuell kunst
  • Varighet: 45 min./skoletime x 2
  • Mandag 7. januar. 2019
  • Sørborgen skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • HistoriekistaKulturarv
  • Varighet: 45 min
  • Mandag 7. januar. 2019
  • Namsos barneskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:50 - 10:50
    Olav Duun videregående skole170 deltakere: EL, TIP) + Vg1 studie spes. + Påbygg, Vg1 (Idrett) + Vg1 (MDD) + Vg1 og vg2 (BA

    Klassene fordeles likt med ca. 170 elever på hver forestilling.

  • 12:00 - 13:00
    Olav Duun videregående skole170 deltakere: EL, TIP) + Vg1 studie spes. + Påbygg, Vg1 (Idrett) + Vg1 (MDD) + Vg1 og vg2 (BA

    Klassene fordeles likt med ca. 170 elever på hver forestilling.

Produksjonsinformasjon
  • Sirkus MaximLitteratur
  • Varighet: 45-90 min (kan utvides)
  • Mandag 7. januar. 2019
  • Orkdal videregående skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 14:00
    Eid skole28 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    Dette blir en tur til Falstadsenteret. Skolen selv bestiller buss

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 12:00 - 13:30
    Fagerhaug skole19 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Tirsdag 8. januar. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • HistoriekistaKulturarv
  • Varighet: 45 min
  • Tirsdag 8. januar. 2019
  • Namsos barneskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 14:00
    Eid skole28 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Sirkus MaximLitteratur
  • Varighet: 45-90 min (kan utvides)
  • Tirsdag 8. januar. 2019
  • Oppdal videregående skole
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 9. januar. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • UrettferdigKulturarv
  • Varighet: 120
  • Onsdag 9. januar. 2019
  • Årlivoll skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00
    Austafjord skole6 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
    Rørvik skole154 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    Austafjord skole kommer til Rørvik.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Sirkus MaximLitteratur
  • Varighet: 45-90 min (kan utvides)
  • Onsdag 9. januar. 2019
  • Thora Storm videregående skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • HistoriekistaKulturarv
  • Varighet: 45 min
  • Onsdag 9. januar. 2019
  • Namsos barneskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Laget i verdenVisuell kunst
  • Varighet: 45 min./skoletime x 2
  • Onsdag 9. januar. 2019
  • Tanem skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 14:00
    Gimse ungdomsskole37 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    Dette blir en tur til Falstadsenteret. Skolen selv bestiller buss

Produksjonsinformasjon
  • HistoriekistaKulturarv
  • Varighet: 45 min
  • Onsdag 9. januar. 2019
  • Høknes barneskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 10. januar. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • UrettferdigKulturarv
  • Varighet: 120
  • Torsdag 10. januar. 2019
  • Lensvik skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Laget i verdenVisuell kunst
  • Varighet: 45 min./skoletime x 2
  • Torsdag 10. januar. 2019
  • Tanem skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Sirkus MaximLitteratur
  • Varighet: 45-90 min (kan utvides)
  • Torsdag 10. januar. 2019
  • Heimdal videregående skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • HistoriekistaKulturarv
  • Varighet: 45 min
  • Torsdag 10. januar. 2019
  • Høknes barneskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Sirkus MaximLitteratur
  • Varighet: 45-90 min (kan utvides)
  • Torsdag 10. januar. 2019
  • Ole Vig videregående skole
Tidspunkt og deltakere
Fredag 11. januar. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Laget i verdenVisuell kunst
  • Varighet: 45 min./skoletime x 2
  • Fredag 11. januar. 2019
  • Tanem skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • HistoriekistaKulturarv
  • Varighet: 45 min
  • Fredag 11. januar. 2019
  • Høknes barneskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Søndag 13. januar. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
Mandag 14. januar. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • UrettferdigKulturarv
  • Varighet: 120
  • Mandag 14. januar. 2019
  • Orkanger ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • HistoriekistaKulturarv
  • Varighet: 45 min
  • Mandag 14. januar. 2019
  • Høknes barneskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:40 - 10:40
    Aglo videregående skole40 deltakere: Bygg, DH, HO, SS, TIP, vg 1 og vg 2

    Skolen fordeler klassene likt på fire forestillinger. NB! forestillingen tilpasses ulike yrkesfag, sorter klassene deretter.

  • 11:50 - 12:50
    Grong videregående skole40 deltakere: Bygg, DH, HO, SS, TIP, vg 1 og vg 2

    Skolen fordeler klassene likt på fire forestillinger. NB! forestillingen tilpasses ulike yrkesfag, sorter klassene deretter.

Produksjonsinformasjon
  • Laget i verdenVisuell kunst
  • Varighet: 45 min./skoletime x 2
  • Mandag 14. januar. 2019
  • Jåren-Råbygda oppvekstsenter
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:35
    Sodin skole147 deltakere: 1. trinn, 3. trinn, 5. trinn, 7. trinn
    Vinjeøra skole39 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 12:00 - 12:35
    Sodin skole118 deltakere: 2. trinn, 4. trinn, 6. trinn
    Svanem skole37 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Ven oppvekstsenter12 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 12:30
    Åset skole102 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
Tirsdag 15. januar. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • UrettferdigKulturarv
  • Varighet: 120
  • Tirsdag 15. januar. 2019
  • Orkanger ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • HistoriekistaKulturarv
  • Varighet: 45 min
  • Tirsdag 15. januar. 2019
  • Høknes barneskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:40 - 10:40
    Aglo videregående skole40 deltakere: Bygg, DH, HO, SS, TIP, vg 1 og vg 2

    Skolen fordeler klassene likt på fire forestillinger. NB! forestillingen tilpasses ulike yrkesfag, sorter klassene deretter.

  • 11:50 - 12:50
    Aglo videregående skole40 deltakere: Bygg, DH, HO, SS, TIP, vg 1 og vg 2

    Skolen fordeler klassene likt på fire forestillinger. NB! forestillingen tilpasses ulike yrkesfag, sorter klassene deretter.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • HistoriekistaKulturarv
  • Varighet: 45 min
  • Tirsdag 15. januar. 2019
  • Vestbyen skole
Tidspunkt og deltakere
  • 12:30 - 13:50
    Vestbyen skole26 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 12:30
    Åsly skole140 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
Onsdag 16. januar. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • UrettferdigKulturarv
  • Varighet: 120
  • Onsdag 16. januar. 2019
  • Orkanger ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Laget i verdenVisuell kunst
  • Varighet: 45 min./skoletime x 2
  • Onsdag 16. januar. 2019
  • Buvik skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • HistoriekistaKulturarv
  • Varighet: 45 min
  • Onsdag 16. januar. 2019
  • Vestbyen skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 10:50
    Vestbyen skole26 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
  • 11:30 - 12:50
    Vestbyen skole26 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:35
    Mausund oppvekstsenter9 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Sistranda skole182 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 12:00 - 12:35
    Dyrøy oppvekstsenter29 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Nabeita oppvekstsenter121 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Nordskag oppvekstsenter43 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Sørburøy skole5 deltakere: 3. trinn, 4. trinn, 6. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 17. januar. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • UrettferdigKulturarv
  • Varighet: 120
  • Torsdag 17. januar. 2019
  • Orkanger ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Laget i verdenVisuell kunst
  • Varighet: 45 min./skoletime x 2
  • Torsdag 17. januar. 2019
  • Buvik skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • HistoriekistaKulturarv
  • Varighet: 45 min
  • Torsdag 17. januar. 2019
  • Vestbyen skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 10:50
    Vestbyen skole26 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
  • 11:30 - 12:50
    Vestbyen skole26 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:35
    Fillan skole96 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn
    Kvenvær oppvekstsenter9 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn
  • 12:00 - 12:35
    Barman skole55 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Knarrlagsund oppvekstsenter60 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    10 for mange + lærere

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Fredag 18. januar. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Laget i verdenVisuell kunst
  • Varighet: 45 min./skoletime x 2
  • Fredag 18. januar. 2019
  • Buvik skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00
    Mælan skole30 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • HistoriekistaKulturarv
  • Varighet: 45 min
  • Fredag 18. januar. 2019
  • Bangsund skole
Tidspunkt og deltakere
  • 11:00 - 12:20
    Bangsund skole26 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Mandag 21. januar. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Absence WorkshopScenekunst
  • Varighet: 90 min
  • Mandag 21. januar. 2019
  • Olav Duun videregående skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • DUO Sara og OleMusikk
  • Varighet: 40
  • Mandag 21. januar. 2019
  • Verdalsøra barneskole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00
    Verdalsøra barneskole108 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 10:00
    Verdalsøra barneskole108 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 12:30
    Verdalsøra barneskole108 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • HistoriekistaKulturarv
  • Varighet: 45 min
  • Mandag 21. januar. 2019
  • Utvorda skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 10:50
    Utvorda skole8 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 11:00
    Levanger videregående skole39 deltakere: VG 2FRA VG 2KSA VG 2INA VG 2TAF VG 2ELA VG 2AUA VG 2DTA

    78 elever sorteres etter yrkesfagretning og fordeles på to forestillinger.

  • 12:00 - 13:00
    Levanger videregående skole39 deltakere: VG 2FRA VG 2KSA VG 2INA VG 2TAF VG 2ELA VG 2AUA VG 2DTA

    78 elever sorteres etter yrkesfagretning og fordeles på to forestillinger.

Produksjonsinformasjon
  • Laget i verdenVisuell kunst
  • Varighet: 45 min./skoletime x 2
  • Mandag 21. januar. 2019
  • Buvik skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:35
    Saksvik skole146 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 12:00 - 12:35
    Saksvik skole146 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • HistoriekistaKulturarv
  • Varighet: 45 min
  • Mandag 21. januar. 2019
  • Statland skole
Tidspunkt og deltakere
  • 12:00 - 13:20
    Statland skole10 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
  • UrettferdigKulturarv
  • Varighet: 120
  • Mandag 21. januar. 2019
  • Løkken Verk montessoriskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 22. januar. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • UrettferdigKulturarv
  • Varighet: 120
  • Tirsdag 22. januar. 2019
  • Grøtte skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • HistoriekistaKulturarv
  • Varighet: 45 min
  • Tirsdag 22. januar. 2019
  • Flatanger Montessoriskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30
    Ørmelen skole148 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 12:30
    Ørmelen skole148 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Laget i verdenVisuell kunst
  • Varighet: 45 min./skoletime x 2
  • Tirsdag 22. januar. 2019
  • Venn oppvekstsenter avdeling skole (Skaun)
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 14:00
    Lundamo ungdomsskole34 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    Dette blir en tur til Falstadsenteret. Skolen selv bestiller buss

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:35
    Vikhammer skole133 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 12:00 - 12:35
    Vikhammer skole133 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • Absence WorkshopScenekunst
  • Varighet: 90 min
  • Tirsdag 22. januar. 2019
  • Leksvik videregående skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • HistoriekistaKulturarv
  • Varighet: 45 min
  • Tirsdag 22. januar. 2019
  • Lauvsnes skole
Tidspunkt og deltakere
  • 13:00 - 14:20
    Lauvsnes skole30 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 23. januar. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • UrettferdigKulturarv
  • Varighet: 120
  • Onsdag 23. januar. 2019
  • Grøtte skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30
    Vinne skole90 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 12:30
    Vinne skole90 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • Absence WorkshopScenekunst
  • Varighet: 90 min
  • Onsdag 23. januar. 2019
  • Inderøy videregående skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Laget i verdenVisuell kunst
  • Varighet: 45 min./skoletime x 2
  • Onsdag 23. januar. 2019
  • Venn oppvekstsenter avdeling skole (Skaun)
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:30 - 11:30
    Verdal videregående skole42 deltakere: 2og 3 st og id, VG1, VG1 og 2 YF

    250 elever fordeles likt på 6 forestillinger. Sorter etter yrkesfagretning.

  • 13:15 - 14:15
    Verdal videregående skole42 deltakere: 2og 3 st og id, VG1, VG1 og 2 YF

    250 elever fordeles likt på 6 forestillinger. Sorter etter yrkesfagretning.

Produksjonsinformasjon
  • HistoriekistaKulturarv
  • Varighet: 45 min
  • Onsdag 23. januar. 2019
  • Jøa barne- og ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 24. januar. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Absence WorkshopScenekunst
  • Varighet: 90 min
  • Torsdag 24. januar. 2019
  • Meråker videregående skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • UrettferdigKulturarv
  • Varighet: 120
  • Torsdag 24. januar. 2019
  • Meldal Barne- og Ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • DUO Sara og OleMusikk
  • Varighet: 40
  • Torsdag 24. januar. 2019
  • Frol barneskole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00
    Frol barneskole179 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Ytterøy skole51 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 10:00
    Frol barneskole179 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 12:30
    Frol barneskole179 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • Laget i verdenVisuell kunst
  • Varighet: 45 min./skoletime x 2
  • Torsdag 24. januar. 2019
  • Viggja skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00
    Viggja skole19 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
  • 12:00
    Viggja skole19 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:30 - 11:30
    Verdal videregående skole42 deltakere: 2og 3 st og id, VG1, VG1 og 2 YF

    250 elever fordeles likt på 6 forestillinger. Sorter etter yrkesfagretning.

  • 13:15 - 14:15
    Verdal videregående skole42 deltakere: 2og 3 st og id, VG1, VG1 og 2 YF

    250 elever fordeles likt på 6 forestillinger. Sorter etter yrkesfagretning.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Fredag 25. januar. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • UrettferdigKulturarv
  • Varighet: 120
  • Fredag 25. januar. 2019
  • Meldal Barne- og Ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Laget i verdenVisuell kunst
  • Varighet: 45 min./skoletime x 2
  • Fredag 25. januar. 2019
  • Børsa skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 09:35
    Meråker skole183 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Flytta fra 28/1.

Produksjonsinformasjon
  • DUO Sara og OleMusikk
  • Varighet: 40
  • Fredag 25. januar. 2019
  • Stiklestad skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30
    Leksdal skole51 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Stiklestad skole100 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 12:30
    Stiklestad skole150 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • Absence WorkshopScenekunst
  • Varighet: 90 min
  • Fredag 25. januar. 2019
  • Ole Vig videregående skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:30 - 11:30
    Verdal videregående skole42 deltakere: 2og 3 st og id, VG1, VG1 og 2 YF

    250 elever fordeles likt på 6 forestillinger. Sorter etter yrkesfagretning.

  • 13:15 - 14:15
    Verdal videregående skole42 deltakere: 2og 3 st og id, VG1, VG1 og 2 YF

    250 elever fordeles likt på 6 forestillinger. Sorter etter yrkesfagretning.

Søndag 27. januar. 2019
Produksjonsinformasjon
  • SnøuglaLitteratur
  • Varighet: 45
  • Søndag 27. januar. 2019
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
Mandag 28. januar. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Engel i snøenLitteratur
  • Mandag 28. januar. 2019
  • Krokstadøra oppvekstsenter
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Sodin skole116 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 08:55 - 09:55
    Olav Duun videregående skole43 deltakere: vg1 og vg2 BA

    Vg1, vg2 (BA, EL, TIP, HO, SS DH) - 260 elever sorteres etter BA/TIP/EL, HO/DH og SS, og fordeles jevnt på 6 forestillinger.

  • 12:00 - 13:00
    Olav Duun videregående skole43 deltakere: vg1 og vg2 TIP

    Vg1, vg2 (BA, EL, TIP, HO, SS DH) - 260 elever sorteres etter BA/TIP/EL, HO/DH og SS, og fordeles jevnt på 6 forestillinger.

Produksjonsinformasjon
  • HistoriekistaKulturarv
  • Varighet: 45 min
  • Mandag 28. januar. 2019
  • Bangsund skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 10:20
    Bangsund skole26 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
  • 11:30 - 12:50
    Bangsund skole26 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
  • SnøuglaLitteratur
  • Varighet: 45
  • Mandag 28. januar. 2019
  • Høylandet barne- og ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Absence WorkshopScenekunst
  • Varighet: 90 min
  • Mandag 28. januar. 2019
  • Orkdal videregående skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • SnøuglaLitteratur
  • Varighet: 45
  • Mandag 28. januar. 2019
  • Grong barne- og ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 12:30 - 13:05
    Frosta skole206 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Tirsdag 29. januar. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Engel i snøenLitteratur
  • Tirsdag 29. januar. 2019
  • Guri Kunna videregående skole, skolested Hitra
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Fillan skole154 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 08:55 - 09:55
    Olav Duun videregående skole43 deltakere: vg1 og vg2 EL

    Vg1, vg2 (BA, EL, TIP, HO, SS DH) - 260 elever sorteres etter BA/TIP/EL, HO/DH og SS, og fordeles jevnt på 6 forestillinger.

  • 12:00 - 13:00
    Olav Duun videregående skole43 deltakere: vg1 og vg2 SS

    Vg1, vg2 (BA, EL, TIP, HO, SS DH) - 260 elever sorteres etter BA/TIP/EL, HO/DH og SS, og fordeles jevnt på 6 forestillinger.

Produksjonsinformasjon
  • HistoriekistaKulturarv
  • Varighet: 45 min
  • Tirsdag 29. januar. 2019
  • Sørenget oppvekstsenter
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • UrettferdigKulturarv
  • Varighet: 120
  • Tirsdag 29. januar. 2019
  • Oppdal ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Absence WorkshopScenekunst
  • Varighet: 90 min
  • Tirsdag 29. januar. 2019
  • Meldal videregående skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • SnøuglaLitteratur
  • Varighet: 45
  • Tirsdag 29. januar. 2019
  • Harran oppvekstsenter
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:35
    Sveberg skole190 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 12:00 - 12:35
    Sveberg skole190 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • HistoriekistaKulturarv
  • Varighet: 45 min
  • Tirsdag 29. januar. 2019
  • Salsnes oppvekstsenter
Tidspunkt og deltakere
  • 12:00 - 13:20
    Salsnes oppvekstsenter7 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • SnøuglaLitteratur
  • Varighet: 45
  • Tirsdag 29. januar. 2019
  • Trones skole
Tidspunkt og deltakere
  • 12:00 - 12:45
    Trones skole5 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Onsdag 30. januar. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Engel i snøenLitteratur
  • Onsdag 30. januar. 2019
  • Guri Kunna videregående skole, skolested Frøya
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 08:55 - 09:55
    Olav Duun videregående skole43 deltakere: vg1 og vg2 HO

    Vg1, vg2 (BA, EL, TIP, HO, SS DH) - 260 elever sorteres etter BA/TIP/EL, HO/DH og SS, og fordeles jevnt på 6 forestillinger.

  • 12:00 - 13:00
    Olav Duun videregående skole43 deltakere: vg1 og vg2 DH

    Vg1, vg2 (BA, EL, TIP, HO, SS DH) - 260 elever sorteres etter BA/TIP/EL, HO/DH og SS, og fordeles jevnt på 6 forestillinger.

Produksjonsinformasjon
  • UrettferdigKulturarv
  • Varighet: 120
  • Onsdag 30. januar. 2019
  • Oppdal ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Laget i verdenVisuell kunst
  • Varighet: 45 min./skoletime x 2
  • Onsdag 30. januar. 2019
  • Børsa skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • SnøuglaLitteratur
  • Varighet: 45
  • Onsdag 30. januar. 2019
  • Namsskogan skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • HistoriekistaKulturarv
  • Varighet: 45 min
  • Onsdag 30. januar. 2019
  • Otterøy skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 10:50
    Otterøy skole25 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
  • 11:30 - 12:50
    Otterøy skole25 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
  • Absence WorkshopScenekunst
  • Varighet: 90 min
  • Onsdag 30. januar. 2019
  • Oppdal videregående skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 14:00
    Øya ungdomsskole26 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    Dette blir en tur til Falstadsenteret. Skolen selv bestiller buss

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:35
    Hommelvik skole184 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 12:00 - 12:35
    Hommelvik skole184 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • SnøuglaLitteratur
  • Varighet: 45
  • Onsdag 30. januar. 2019
  • Røyrvik barne- og ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 31. januar. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Engel i snøenLitteratur
  • Torsdag 31. januar. 2019
  • Hommelvik ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Absence WorkshopScenekunst
  • Varighet: 90 min
  • Torsdag 31. januar. 2019
  • Heimdal videregående skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • UrettferdigKulturarv
  • Varighet: 120
  • Torsdag 31. januar. 2019
  • Oppdal ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Laget i verdenVisuell kunst
  • Varighet: 45 min./skoletime x 2
  • Torsdag 31. januar. 2019
  • Børsa skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00
    Børsa skole20 deltakere: 1. trinn

    Utstillinga kjøres til Ekne e.m.

Produksjonsinformasjon
  • SnøuglaLitteratur
  • Varighet: 45
  • Torsdag 31. januar. 2019
  • Stortangen skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 11:00
    Mære landbruksskole50 deltakere: VG2

    Naturbruk/landbruk/skogbruk/hestefag/anleggsgartner

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:35
    Bell skole189 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 12:00 - 12:35
    Selbustrand skole69 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Øverbygda skole53 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • SnøuglaLitteratur
  • Varighet: 45
  • Torsdag 31. januar. 2019
  • Sørli skole
Tidspunkt og deltakere
  • 13:00 - 13:45
    Sørli skole18 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Fredag 1. februar. 2019
Produksjonsinformasjon
  • Laget i verdenVisuell kunst
  • Varighet: 45 min./skoletime x 2
  • Fredag 1. februar. 2019
  • Ekne skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Engel i snøenLitteratur
  • Fredag 1. februar. 2019
  • Vikhammer ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • SnøuglaLitteratur
  • Varighet: 45
  • Fredag 1. februar. 2019
  • Snåsa Montessoriskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Absence WorkshopScenekunst
  • Varighet: 90 min
  • Fredag 1. februar. 2019
  • Strinda videregående skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • UrettferdigKulturarv
  • Varighet: 120
  • Fredag 1. februar. 2019
  • Oppdal ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • SnøuglaLitteratur
  • Varighet: 45
  • Fredag 1. februar. 2019
  • Snåsa skole
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:45
    Snåsa skole47 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • SnøuglaLitteratur
  • Varighet: 45
  • Fredag 1. februar. 2019
  • Åarjel-saemiej skuvle
Tidspunkt og deltakere
Mandag 4. februar. 2019
Produksjonsinformasjon
  • Laget i verdenVisuell kunst
  • Varighet: 45 min./skoletime x 2
  • Mandag 4. februar. 2019
  • Åsen barne- og ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • La Belle DanceMusikk
  • Varighet: 40 minutter
  • Mandag 4. februar. 2019
  • Brandsfjord barne- og ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00
    Nesheim skole127 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 10:00
    Nesheim skole127 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 12:30
    Nesheim skole127 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • HistoriekistaKulturarv
  • Varighet: 45 min
  • Mandag 4. februar. 2019
  • Namdalseid skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 10:50
    Namdalseid skole27 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
  • 11:30 - 12:50
    Namdalseid skole27 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • UrettferdigKulturarv
  • Varighet: 120
  • Mandag 4. februar. 2019
  • Støren ungdomsskole (Midtre Gauldal)
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • La Belle DanceMusikk
  • Varighet: 40 minutter
  • Mandag 4. februar. 2019
  • Sør-Roan skole
Tidspunkt og deltakere
  • 12:30 - 13:10
    Sør-Roan skole25 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Tirsdag 5. februar. 2019
Produksjonsinformasjon
  • Laget i verdenVisuell kunst
  • Varighet: 45 min./skoletime x 2
  • Tirsdag 5. februar. 2019
  • Åsen barne- og ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • HistoriekistaKulturarv
  • Varighet: 45 min
  • Tirsdag 5. februar. 2019
  • Strand barne og ungdomsskole (Osen)
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • UrettferdigKulturarv
  • Varighet: 120
  • Tirsdag 5. februar. 2019
  • Støren ungdomsskole (Midtre Gauldal)
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • La Belle DanceMusikk
  • Varighet: 40 minutter
  • Tirsdag 5. februar. 2019
  • Stoksund skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 09:40
    Stoksund skole43 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • Helt fabelaktigMusikk, Litteratur
  • Varighet: 40 minutter
  • Tirsdag 5. februar. 2019
  • Hommelvik skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 09:40
    Hommelvik skole130 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Tre konserter på Hommelvik skole. Saksvik kommer på to av konsertene.

  • 10:00 - 10:40
    Hommelvik skole42 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
    Saksvik skole80 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Tre konserter på Hommelvik skole. Saksvik kommer på to av konsertene.

  • 12:00 - 12:40
    Hommelvik skole42 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
    Saksvik skole80 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Tre konserter på Hommelvik skole. Saksvik kommer på to av konsertene.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30
    Frosta skole103 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 12:30
    Frosta skole103 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 11:00
    Charlottenlund videregående skole45 deltakere: VG1, VG2, VG3

    5 klasser yrkesfag (180 elever) fordeles med ca. 45 elever per forestilling på 4 forestillinger. Sorter etter yrkesfagsretning.

  • 12:20 - 13:20
    Charlottenlund videregående skole45 deltakere: VG1, VG2, VG3

    5 klasser yrkesfag (180 elever) fordeles med ca. 45 elever per forestilling på 4 forestillinger. Sorter etter yrkesfagsretning.

Produksjonsinformasjon
  • HistoriekistaKulturarv
  • Varighet: 45 min
  • Tirsdag 5. februar. 2019
  • Seter skole
Tidspunkt og deltakere
  • 12:00 - 13:20
    Seter skole5 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • La Belle DanceMusikk
  • Varighet: 40 minutter
  • Tirsdag 5. februar. 2019
  • Åset skole
Tidspunkt og deltakere
  • 12:30 - 13:10
    Åset skole153 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Onsdag 6. februar. 2019
Produksjonsinformasjon
  • Laget i verdenVisuell kunst
  • Varighet: 45 min./skoletime x 2
  • Onsdag 6. februar. 2019
  • Frol barneskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • UrettferdigKulturarv
  • Varighet: 120
  • Onsdag 6. februar. 2019
  • Støren ungdomsskole (Midtre Gauldal)
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • DUO Sara og OleMusikk
  • Varighet: 40
  • Onsdag 6. februar. 2019
  • Åsen barne- og ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Helt fabelaktigMusikk, Litteratur
  • Varighet: 40 minutter
  • Onsdag 6. februar. 2019
  • Sveberg skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 09:40
    Sveberg skole112 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
  • 10:00 - 10:40
    Vikhammeråsen grendaskole79 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Vikhammeråsen Grendaskolekommer til Sveberg.

  • 11:00 - 11:40
    Sveberg skole112 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • HistoriekistaKulturarv
  • Varighet: 45 min
  • Onsdag 6. februar. 2019
  • Hunn skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 10:50
    Hunn skole23 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
  • 11:30 - 12:50
    Hunn skole23 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
  • La Belle DanceMusikk
  • Varighet: 40 minutter
  • Onsdag 6. februar. 2019
  • Opphaug oppvekstsenter
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 10:10
    Opphaug oppvekstsenter104 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 10:30 - 11:10
    Opphaug oppvekstsenter104 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 11:00
    Charlottenlund videregående skole45 deltakere: VG1, VG2, VG3

    5 klasser yrkesfag (180 elever) fordeles med ca. 45 elever per forestilling på 4 forestillinger. Sorter etter yrkesfagsretning.

  • 12:20 - 13:20
    Charlottenlund videregående skole45 deltakere: VG1, VG2, VG3

    5 klasser yrkesfag (180 elever) fordeles med ca. 45 elever per forestilling på 4 forestillinger. Sorter etter yrkesfagsretning.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 12:30
    Ekne skole73 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Torsdag 7. februar. 2019
Produksjonsinformasjon
  • Laget i verdenVisuell kunst
  • Varighet: 45 min./skoletime x 2
  • Torsdag 7. februar. 2019
  • Frol barneskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • UrettferdigKulturarv
  • Varighet: 120
  • Torsdag 7. februar. 2019
  • Rennebu barne- og ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • La Belle DanceMusikk
  • Varighet: 40 minutter
  • Torsdag 7. februar. 2019
  • Botngård skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 09:40
    Botngård skole80 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Vallersund oppvekstsenter68 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 10:00 - 10:40
    Botngård skole143 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 12:30 - 13:10
    Botngård skole143 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • Helt fabelaktigMusikk, Litteratur
  • Varighet: 40 minutter
  • Torsdag 7. februar. 2019
  • Beitstad skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 09:40
    Beitstad skole98 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
    Kvam skole62 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Kvam kommer til Beitstad.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • HistoriekistaKulturarv
  • Varighet: 45 min
  • Torsdag 7. februar. 2019
  • Hunn skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 10:50
    Hunn skole23 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
  • 11:30 - 12:50
    Hunn skole23 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
  • DUO Sara og OleMusikk
  • Varighet: 40
  • Torsdag 7. februar. 2019
  • Skogn barne- og ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Helt fabelaktigMusikk, Litteratur
  • Varighet: 40 minutter
  • Torsdag 7. februar. 2019
  • Malm skole
Tidspunkt og deltakere
  • 12:00 - 12:40
    Folla skole21 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
    Malm skole78 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Folla kommer til Malm.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Fredag 8. februar. 2019
Produksjonsinformasjon
  • Laget i verdenVisuell kunst
  • Varighet: 45 min./skoletime x 2
  • Fredag 8. februar. 2019
  • Frol barneskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Folla skole29 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
    Malm skole61 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    Folla skole besøker Malm skole

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • UrettferdigKulturarv
  • Varighet: 120
  • Fredag 8. februar. 2019
  • Rennebu barne- og ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Helt fabelaktigMusikk, Litteratur
  • Varighet: 40 minutter
  • Fredag 8. februar. 2019
  • Binde skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 09:40
    Binde skole59 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
    Byafossen skole64 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
    Ogndal skole28 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Byafossen og Ongdal kommer til Binde.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • La Belle DanceMusikk
  • Varighet: 40 minutter
  • Fredag 8. februar. 2019
  • Brekstad barneskole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 10:10
    Brekstad barneskole112 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 10:30 - 11:10
    Brekstad barneskole112 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30
    Halsan skole101 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 12:30
    Halsan skole101 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Helt fabelaktigMusikk, Litteratur
  • Varighet: 40 minutter
  • Fredag 8. februar. 2019
  • Mære skole
Tidspunkt og deltakere
  • 12:00 - 12:40
    Mære skole143 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Mandag 11. februar. 2019
Produksjonsinformasjon
  • Laget i verdenVisuell kunst
  • Varighet: 45 min./skoletime x 2
  • Mandag 11. februar. 2019
  • Frol barneskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
Produksjonsinformasjon
  • La Belle DanceMusikk
  • Varighet: 40 minutter
  • Mandag 11. februar. 2019
  • Mælan skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 09:40
    Mælan skole47 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • Helt fabelaktigMusikk, Litteratur
  • Varighet: 40 minutter
  • Mandag 11. februar. 2019
  • Egge barneskole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 09:40
    Egge barneskole49 deltakere: 1. trinn

    To konserter på Egge barneskole.

  • 09:50 - 10:30
    Egge barneskole49 deltakere: 2. trinn

    To konserter på Egge barneskole.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 11:00
    Skjetlein videregående skole50 deltakere: VG1, VG2

    300 elever fordeles likt på 6 forestillinger, ca. 50 per forestilling. Sorter etter yrkesfagsretning.

  • 12:00 - 13:00
    Skjetlein videregående skole50 deltakere: VG1, VG2

    300 elever fordeles likt på 6 forestillinger, ca. 50 per forestilling. Sorter etter yrkesfagsretning.

Produksjonsinformasjon
  • La Belle DanceMusikk
  • Varighet: 40 minutter
  • Mandag 11. februar. 2019
  • Fevåg/Hasselvika skole
Tidspunkt og deltakere
  • 12:30 - 13:10
    Fevåg/Hasselvika skole39 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • Helt fabelaktigMusikk, Litteratur
  • Varighet: 40 minutter
  • Mandag 11. februar. 2019
  • Lø skole
Tidspunkt og deltakere
  • 12:30 - 13:10
    Lø skole107 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Tirsdag 12. februar. 2019
Produksjonsinformasjon
  • Laget i verdenVisuell kunst
  • Varighet: 45 min./skoletime x 2
  • Tirsdag 12. februar. 2019
  • Halsan skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Levanger ungdomsskole66 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
    Ytterøy skole9 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    Ytterøy skole kommer til Levanger ungdomsskole (ca 10 stk)

  • kl ?
    Levanger ungdomsskole66 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    Fordel klassene til hver sin visning. Maks 100 stk per gruppe.

Produksjonsinformasjon
  • Engel i snøenLitteratur
  • Tirsdag 12. februar. 2019
  • Tydal barne- og ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Engel i snøenLitteratur
  • Tirsdag 12. februar. 2019
  • Selbu ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • UrettferdigKulturarv
  • Varighet: 120
  • Tirsdag 12. februar. 2019
  • Hov skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 11:00
    Hov skole33 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
  • 12:00 - 14:00
    Hov skole33 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
Produksjonsinformasjon
  • La Belle DanceMusikk
  • Varighet: 40 minutter
  • Tirsdag 12. februar. 2019
  • Stadsbygd skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 09:40
    Stadsbygd skole175 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:15
    Statland skole10 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
    Utvorda skole8 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 11:00
    Skjetlein videregående skole50 deltakere: VG1, VG2

    300 elever fordeles likt på 6 forestillinger, ca. 50 per forestilling. Sorter etter yrkesfagsretning.

  • 12:00 - 13:00
    Skjetlein videregående skole50 deltakere: VG1, VG2

    300 elever fordeles likt på 6 forestillinger, ca. 50 per forestilling. Sorter etter yrkesfagsretning.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 14:00
    Skaun Ungdomskole39 deltakere: 9. trinn

    Skolen bestiller selv busstransport til Falstadsenteret på vanlig måte. Trøndelag fylkeskommune dekker kostnader. Se www.dkstrondelag.no for bestillingsrutiner

Produksjonsinformasjon
  • Helt fabelaktigMusikk, Litteratur
  • Varighet: 40 minutter
  • Tirsdag 12. februar. 2019
  • Meråker skole
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:40
    Meråker skole104 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
  • La Belle DanceMusikk
  • Varighet: 40 minutter
  • Tirsdag 12. februar. 2019
  • Vanvikan skole
Tidspunkt og deltakere
  • 12:30 - 13:10
    Skaugdalen Montessoriskole28 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Vanvikan skole126 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 13. februar. 2019
Produksjonsinformasjon
  • Laget i verdenVisuell kunst
  • Varighet: 45 min./skoletime x 2
  • Onsdag 13. februar. 2019
  • Markabygda Montessoriskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Laget i verdenVisuell kunst
  • Varighet: 45 min./skoletime x 2
  • Onsdag 13. februar. 2019
  • Halsan skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Engel i snøenLitteratur
  • Onsdag 13. februar. 2019
  • Ole Vig videregående skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • UrettferdigKulturarv
  • Varighet: 120
  • Onsdag 13. februar. 2019
  • Røros skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 11:00
    Røros skole33 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
  • 12:00 - 14:00
    Røros skole33 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00
    Seter skole2 deltakere: 1. trinn, 2. trinn
    Strand barne og ungdomsskole (Osen)16 deltakere: 1. trinn, 2. trinn

    Elevene ved Seter skole tar båt til Sandviksberget klokka 08:30 med retur klokka 12:00. Reduserer litt tid på workshopen for å få tilpasset opplegget til de ulike gruppene bedre.

    09:00 - 10.15 1- 2. klasse

    10:30 - 11:45 3.- 4. klasse

  • 10:30
    Seter skole3 deltakere: 3. trinn, 4. trinn
    Strand barne og ungdomsskole (Osen)16 deltakere: 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
  • La Belle DanceMusikk
  • Varighet: 40 minutter
  • Onsdag 13. februar. 2019
  • Åsly skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 10:10
    Åsly skole117 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 10:30 - 11:10
    Åsly skole117 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • Helt fabelaktigMusikk, Litteratur
  • Varighet: 40 minutter
  • Onsdag 13. februar. 2019
  • Steinkjer skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 10:10
    Steinkjer Montessoriskole50 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
    Steinkjer skole71 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    To konserter i Weidemannsalen på Rådhuset i sentrum av Steinkjer. Steinkjer Montessoriskole kommer til første konsert, og Steinkjer skole fordeler elevene i to grupper. Ca 70 på første konsert og resten på andre konsert.

  • 11:00 - 11:40
    Steinkjer skole120 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 11:00
    Skjetlein videregående skole50 deltakere: VG1, VG2

    300 elever fordeles likt på 6 forestillinger, ca. 50 per forestilling. Sorter etter yrkesfagsretning.

  • 12:00 - 13:00
    Skjetlein videregående skole50 deltakere: VG1, VG2

    300 elever fordeles likt på 6 forestillinger, ca. 50 per forestilling. Sorter etter yrkesfagsretning.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 14. februar. 2019
Produksjonsinformasjon
  • Laget i verdenVisuell kunst
  • Varighet: 45 min./skoletime x 2
  • Torsdag 14. februar. 2019
  • Nesheim skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Engel i snøenLitteratur
  • Torsdag 14. februar. 2019
  • Levanger videregående skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • UrettferdigKulturarv
  • Varighet: 120
  • Torsdag 14. februar. 2019
  • Røros skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 11:00
    Røros skole33 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
  • 12:00 - 14:00
    Røros skole33 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
Produksjonsinformasjon
  • Helt fabelaktigMusikk, Litteratur
  • Varighet: 40 minutter
  • Torsdag 14. februar. 2019
  • Vikhammer skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 09:40
    Vikhammer skole110 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Vikhammer må ha konsert først.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • La Belle DanceMusikk
  • Varighet: 40 minutter
  • Torsdag 14. februar. 2019
  • Testmann Minne skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 10:10
    Testmann Minne skole98 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 10:30 - 11:10
    Testmann Minne skole98 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Helt fabelaktigMusikk, Litteratur
  • Varighet: 40 minutter
  • Torsdag 14. februar. 2019
  • Frosta skole
Tidspunkt og deltakere
  • 13:00 - 13:40
    Frosta skole116 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Frosta prøver å bytte langdag for å få til dette på ettermiddagen. Avklares etter høstferien

Fredag 15. februar. 2019
Produksjonsinformasjon
  • Laget i verdenVisuell kunst
  • Varighet: 45 min./skoletime x 2
  • Fredag 15. februar. 2019
  • Nesheim skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • UrettferdigKulturarv
  • Varighet: 120
  • Fredag 15. februar. 2019
  • Røros skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 11:00
    Røros skole33 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Søndag 24. februar. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
Mandag 25. februar. 2019
Produksjonsinformasjon
  • Laget i verdenVisuell kunst
  • Varighet: 45 min./skoletime x 2
  • Mandag 25. februar. 2019
  • Ytterøy skole
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Ytterøy skole28 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
  • Laget i verdenVisuell kunst
  • Varighet: 45 min./skoletime x 2
  • Mandag 25. februar. 2019
  • Nesheim skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Helt fabelaktigMusikk, Litteratur
  • Varighet: 40 minutter
  • Mandag 25. februar. 2019
  • Bell skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 09:40
    Bell skole96 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
    Selbustrand skole36 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
    Øverbygda skole26 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Selbustrand og Øverbygda kommer til Bell.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00
    Steinkjer videregående skole53 deltakere: VG2 ID, VG2 MO, VG2 SF

    09.00 - 11.30

    Klassene fordeles jevnt på tre dager med doble grupper. NB! Plass til alle i én buss?

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • DUO Sara og OleMusikk
  • Varighet: 40
  • Mandag 25. februar. 2019
  • Skjelstadmark skole
Tidspunkt og deltakere
  • 12:15
    Skjelstadmark skole98 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • Helt fabelaktigMusikk, Litteratur
  • Varighet: 40 minutter
  • Mandag 25. februar. 2019
  • Tydal barne- og ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 26. februar. 2019
Produksjonsinformasjon
  • Laget i verdenVisuell kunst
  • Varighet: 45 min./skoletime x 2
  • Tirsdag 26. februar. 2019
  • Skogn barne- og ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Helt fabelaktigMusikk, Litteratur
  • Varighet: 40 minutter
  • Tirsdag 26. februar. 2019
  • Sodin skole
Tidspunkt og deltakere
  • 08:50 - 09:30
    Sodin skole100 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    To konserter på Sodin skole. 

  • 10:05 - 10:45
    Sodin skole53 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
    Svanem skole25 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
    Vinjeøra skole19 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    To konserter på Sodin skole. Svanem og Vinjeøra kommer til Sodin til konsert kl 1005

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • DUO Sara og OleMusikk
  • Varighet: 40
  • Tirsdag 26. februar. 2019
  • Sandvollan skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00
    Lyngstad skole43 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Sandvollan skole107 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:15
    Brekkåsen skole50 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Fordel 5.-7. trinn i to grupper og fordel en visning til hver av gruppene

  • 11:15
    Brekkåsen skole50 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 12:00 - 12:35
    Flormo skole (Flora oppvekstsenter)18 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    26/6: Skolen legges ned og elevene fordeles på andre skoler. Kommer tilbake til fordeling.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 12:30
    Mosvik skole50 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Utøy skole85 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Onsdag 27. februar. 2019
Produksjonsinformasjon
  • Laget i verdenVisuell kunst
  • Varighet: 45 min./skoletime x 2
  • Onsdag 27. februar. 2019
  • Skogn barne- og ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Hegra ungdomsskole74 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
  • kl ?
    Hegra ungdomsskole74 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    Fordel klassene til hver sin visning. Maks 100 stk per gruppe.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00
    Rostad ungdomsheim5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Røra skole104 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 09:35
    Elvran skole24 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00
    Steinkjer videregående skole53 deltakere: VG2 ID, VG2 MO, VG2 SF

    09.00 - 11.30

    Klassene fordeles jevnt på tre dager med doble grupper. NB! Plass til alle i én buss?

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:15
    Eid skole38 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • HistoriekistaKulturarv
  • Varighet: 45 min
  • Onsdag 27. februar. 2019
  • Overhalla barne- og ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Helt fabelaktigMusikk, Litteratur
  • Varighet: 40 minutter
  • Onsdag 27. februar. 2019
  • Frøyahallen - Amfi
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 10:10
    Dyrøy oppvekstsenter17 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
    Mausund oppvekstsenter6 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
    Sistranda skole41 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
    Sørburøy skole4 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Elevene fra Dyrøy, Mausund, Sørburøy og ca 40 elever fra Sistranda kommer til Frøyahallen

  • 10:30 - 11:10
    Nabeita oppvekstsenter71 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
    Nordskag oppvekstsenter25 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Elevene fra Nabeita og nordskag kommer til Frøyahallen

  • 12:15 - 12:55
    Sistranda skole70 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Ca 70 elever fra Sistranda skole kommer til Frøyahallen. 

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • DUO Sara og OleMusikk
  • Varighet: 40
  • Onsdag 27. februar. 2019
  • Vuku oppvekstsenter
Tidspunkt og deltakere
  • 12:30
    Vuku oppvekstsenter98 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Torsdag 28. februar. 2019
Produksjonsinformasjon
  • Laget i verdenVisuell kunst
  • Varighet: 45 min./skoletime x 2
  • Torsdag 28. februar. 2019
  • Skogn barne- og ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 09:35
    Ytterøy skole28 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00
    Steinkjer videregående skole53 deltakere: VG2 ID, VG2 MO, VG2 SF

    09.00 - 11.30

    Klassene fordeles jevnt på tre dager med doble grupper. NB! Plass til alle i én buss?

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • HistoriekistaKulturarv
  • Varighet: 45 min
  • Torsdag 28. februar. 2019
  • Overhalla barne- og ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • DUO Sara og OleMusikk
  • Varighet: 40
  • Torsdag 28. februar. 2019
  • Sakshaug skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30
    Sakshaug skole94 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 12:30
    Sakshaug skole94 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • Helt fabelaktigMusikk, Litteratur
  • Varighet: 40 minutter
  • Torsdag 28. februar. 2019
  • Meierisalen
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 10:10
    Fillan skole59 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
    Knarrlagsund oppvekstsenter36 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Meierisalen skal brukes. Knarrlagsund kommer til Fillan. Tidspunkt avklart med skolene.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 11:00
    Thora Storm videregående skole53 deltakere: alle yrkesfag

    Alle yrkesfagklassene - 210elever - fordeles jevnt på 4 forestillinger, ca. 53 per forestilling. Sorter etter yrkesfagretning (ulike forestillinger til hver): TIP/BA/EL - HO/DH - SS/RM/RL - NA - MK.

  • 12:00 - 13:00
    Thora Storm videregående skole53 deltakere: alle yrkesfag

    Alle yrkesfagklassene - 210elever - fordeles jevnt på 4 forestillinger, ca. 53 per forestilling. Sorter etter yrkesfagretning (ulike forestillinger til hver): TIP/BA/EL - HO/DH - SS/RM/RL - NA - MK.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Søppelplasten i havetLitteratur, Scenekunst
  • Varighet: 45
  • Torsdag 28. februar. 2019
  • Krokstadøra oppvekstsenter
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Helt fabelaktigMusikk, Litteratur
  • Varighet: 40 minutter
  • Torsdag 28. februar. 2019
  • Strand oppvekstsenter (Hitra)
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 12:30 - 13:05
    Frol barneskole74 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Fredag 1. mars. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 09:35
    Frol barneskole74 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
  • 10:00 - 10:35
    Frol barneskole74 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
  • 12:00 - 12:35
    Frol barneskole74 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Helt fabelaktigMusikk, Litteratur
  • Varighet: 40 minutter
  • Fredag 1. mars. 2019
  • Evjen skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:15 - 09:55
    Evjen skole101 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
    Gjølme skole63 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Gjølme kommer til Evjen.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:15
    Gimse skole41 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Ved Gimse kan det være en visning for hvert trinn

  • 11:15
    Gimse skole41 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • HistoriekistaKulturarv
  • Varighet: 45 min
  • Fredag 1. mars. 2019
  • Overhalla barne- og ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • DUO Sara og OleMusikk
  • Varighet: 40
  • Fredag 1. mars. 2019
  • Ness oppvekstsenter, avd. skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 11:00
    Thora Storm videregående skole53 deltakere: alle yrkesfag

    Alle yrkesfagklassene - 210elever - fordeles jevnt på 4 forestillinger, ca. 53 per forestilling. Sorter etter yrkesfagretning (ulike forestillinger til hver): TIP/BA/EL - HO/DH - SS/RM/RL - NA - MK.

  • 12:00 - 13:00
    Thora Storm videregående skole53 deltakere: alle yrkesfag

    Alle yrkesfagklassene - 210elever - fordeles jevnt på 4 forestillinger, ca. 53 per forestilling. Sorter etter yrkesfagretning (ulike forestillinger til hver): TIP/BA/EL - HO/DH - SS/RM/RL - NA - MK.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Helt fabelaktigMusikk, Litteratur
  • Varighet: 40 minutter
  • Fredag 1. mars. 2019
  • Krokstadøra oppvekstsenter
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Mandag 4. mars. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Halsen ungdomsskole97 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    Fordel klassene til hver sin visning. Maks 100 stk per gruppe.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Hva vil folk siFilm
  • Varighet: 1 time 46 min
  • Mandag 4. mars. 2019
  • Festiviteten Kulturhus
Tidspunkt og deltakere
Ma 4. - Fr 8. mar. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Mandag 4. mars. 2019
Produksjonsinformasjon
  • Helt fabelaktigMusikk, Litteratur
  • Varighet: 40 minutter
  • Mandag 4. mars. 2019
  • Orkanger barneskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30
    Aglo videregående skole53 deltakere: DH, HO, SS, bygg, tip, vg1 og vg2

    09.30 - 12.30 inkl. matpause.

    Klassene fordeles jevnt på tre dager med doble grupper. NB! Plass til alle i én buss?

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00
    Flatanger Montessoriskole24 deltakere: 1. trinn, 10. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn, 8. trinn, 9. trinn
    Lauvsnes skole66 deltakere: 1. trinn, 10. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    Flatanger montessoriskole legges ned - elevene flyttes til Lauvsnes skole fra skoleåret 18/19.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Charlotte Audestad VGSMusikk
  • Varighet: 40 min
  • Mandag 4. mars. 2019
  • Fosen videregående skole - Bjugn kulturhus
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Helt fabelaktigMusikk, Litteratur
  • Varighet: 40 minutter
  • Mandag 4. mars. 2019
  • Lensvik skole
Tidspunkt og deltakere
  • 12:15 - 12:55
    Lensvik skole57 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
    Lysheim skole12 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Lysheim kommer til Lensvik


Tirsdag 5. mars. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Hva vil folk siFilm
  • Varighet: 1 time 46 min
  • Tirsdag 5. mars. 2019
  • Festiviteten Kulturhus
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 08:45
    Mosvik skole19 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00
    Utvorda skole10 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • Helt fabelaktigMusikk, Litteratur
  • Varighet: 40 minutter
  • Tirsdag 5. mars. 2019
  • Grøtte skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 09:40
    Grøtte skole98 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    To konserter på Grøtte

  • 09:50 - 10:30
    Grøtte skole98 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    To konserter på Grøtte

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:15
    Gimse skole41 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:45
    Høknes barneskole106 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Del inn 1.-4. trinn på de to forestillingene for Høknes denne dagen. Fint om begge forestillingene har en blanding av alle trinnene.

  • 11:30 - 12:15
    Høknes barneskole106 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:45 - 12:45
    Sodin skole67 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
  • 12:55 - 13:55
    Sodin skole67 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 12:30
    Statland skole25 deltakere: 1. trinn, 10. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn, 8. trinn, 9. trinn
Onsdag 6. mars. 2019
Produksjonsinformasjon
  • Hva vil folk siFilm
  • Varighet: 1 time 46 min
  • Onsdag 6. mars. 2019
  • Verdal kino
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00
    Namdalseid skole149 deltakere: 1. trinn, 10. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn, 8. trinn, 9. trinn
Produksjonsinformasjon
  • Helt fabelaktigMusikk, Litteratur
  • Varighet: 40 minutter
  • Onsdag 6. mars. 2019
  • Årlivoll skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 09:40
    Årlivoll skole92 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:15
    Høyeggen skole41 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Ved Høyeggen skole kan det være en visning for hvert trinn

  • 11:15
    Høyeggen skole41 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30
    Aglo videregående skole53 deltakere: DH, HO, SS, bygg, tip, vg1 og vg2

    09.30 - 12.30 inkl. matpause.

    Klassene fordeles jevnt på tre dager med doble grupper. NB! Plass til alle i én buss?

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:45
    Namsos barneskole64 deltakere: 1. trinn, 2. trinn
    Vestbyen skole66 deltakere: 3. trinn, 4. trinn

    Visning for Vestbyen og Namsos. 1.-2.trinn er satt opp for Namsos barneskole og 3.-4. trinn for Vestbyen. Dette er for å få omtrent like store grupper på hver visning og en forestilling bestående av alle klassetrinn.

  • 11:30 - 12:15
    Namsos barneskole64 deltakere: 3. trinn, 4. trinn
    Vestbyen skole62 deltakere: 1. trinn, 2. trinn

    Visning for Vestbyen og Namsos. 3.-4.trinn er satt opp for Namsos barneskole og 1.-2. trinn for Vestbyen. Dette er for å få omtrent like store grupper på hver visning og en forestilling bestående av alle klassetrinn.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:20
    Dyrøy oppvekstsenter13 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Mausund oppvekstsenter3 deltakere: 5. trinn, 6. trinn
    Sørburøy skole1 deltakere: 6. trinn

    Dyrøy oppvekstsenter får besøk av Mausund skole og Sørbuøy skole.

    Ferjetider (OBS! ONSDAG!) tur / retur

    TUR:

    Mausundvær kai - Dyrøy kai 09.10 - 09.50 (MS Frøya, 15 biler)

    Sørbuøy kai - Dyrøy kai 09.05 - 10.05 (MS Vetlefjord, 6 biler)

    RETUR:

    Dyrøy kai - Mausundvær 11.20 - 12.00 ( ms Frøyaferja)

    Dyrøy kai - Sørbuøy kai 12.30 - 13.20 (MS Vetlefjord)

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Helt fabelaktigMusikk, Litteratur
  • Varighet: 40 minutter
  • Onsdag 6. mars. 2019
  • Meldal Barne- og Ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 12:30
    Bangsund skole180 deltakere: 1. trinn, 10. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn, 8. trinn, 9. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Charlotte Audestad VGSMusikk
  • Varighet: 40 min
  • Onsdag 6. mars. 2019
  • Skjetlein videregående skole - Skjetlein VGS Gymsal
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 7. mars. 2019
Produksjonsinformasjon
  • Hva vil folk siFilm
  • Varighet: 1 time 46 min
  • Torsdag 7. mars. 2019
  • Verdal kino
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Helt fabelaktigMusikk, Litteratur
  • Varighet: 40 minutter
  • Torsdag 7. mars. 2019
  • Mælan skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30
    Aglo videregående skole53 deltakere: DH, HO, SS, bygg, tip, vg1 og vg2

    09.30 - 12.30 inkl. matpause.

    Klassene fordeles jevnt på tre dager med doble grupper. NB! Plass til alle i én buss?

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:05 - 11:05
    Steinkjer videregående skole50 deltakere: VG1, VG2, VG3

    VG2 HE, BU, HS, HU, KS, MF, DI, SS, EL, ED, AR, BL, IN, KJ, BY

    200 elever sorteres etter yrkesfagretning og fordeles på 4 forestillinger, ca. 50 på hver

  • 12:10 - 13:10
    Steinkjer videregående skole50 deltakere: VG1, VG2, VG3

    VG2 HE, BU, HS, HU, KS, MF, DI, SS, EL, ED, AR, BL, IN, KJ, BY

    200 elever sorteres etter yrkesfagretning og fordeles på 4 forestillinger, ca. 50 på hver

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:30 - 11:15
    Røra skole57 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
    Sandvollan skole65 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Det må bestilles buss av begge skolene for å frakte elevene til og fra spillested. TRFK betaler faktura, men ordner ikke med skyss.


  • 12:00 - 12:45
    Sakshaug skole104 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 12:30
    Leksdal skole24 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
  • Helt fabelaktigMusikk, Litteratur
  • Varighet: 40 minutter
  • Torsdag 7. mars. 2019
  • Åsly skole
Tidspunkt og deltakere
  • 12:35 - 13:15
    Åsly skole125 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Fredag 8. mars. 2019
Produksjonsinformasjon
  • Hva vil folk siFilm
  • Varighet: 1 time 46 min
  • Fredag 8. mars. 2019
  • Inderøy Kulturhus
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Helt fabelaktigMusikk, Litteratur
  • Varighet: 40 minutter
  • Fredag 8. mars. 2019
  • Stadsbygd skole
Tidspunkt og deltakere
  • 08:30 - 09:10
    Stadsbygd skole98 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:15
    Lundamo skole30 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Fordel 5.-7. trinn i to grupper og fordel en visning til hver av gruppene

  • 11:15
    Lundamo skole30 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30
    Namsos barneskole60 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Otterøy skole83 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 12:30
    Namsos barneskole166 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 11:00
    Fillan skole77 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    Meierisalen?

  • 12:00 - 13:00
    Fillan skole77 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:05 - 11:05
    Steinkjer videregående skole50 deltakere: VG1, VG2, VG3

    VG2 HE, BU, HS, HU, KS, MF, DI, SS, EL, ED, AR, BL, IN, KJ, BY

    200 elever sorteres etter yrkesfagretning og fordeles på 4 forestillinger, ca. 50 på hver

  • 12:10 - 13:10
    Steinkjer videregående skole50 deltakere: VG1, VG2, VG3

    VG2 HE, BU, HS, HU, KS, MF, DI, SS, EL, ED, AR, BL, IN, KJ, BY

    200 elever sorteres etter yrkesfagretning og fordeles på 4 forestillinger, ca. 50 på hver

Produksjonsinformasjon
  • Charlotte Audestad VGSMusikk
  • Varighet: 40 min
  • Fredag 8. mars. 2019
  • Strinda videregående skole - Strinda VGS Auditorium
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Helt fabelaktigMusikk, Litteratur
  • Varighet: 40 minutter
  • Fredag 8. mars. 2019
  • Testmann Minne skole
Tidspunkt og deltakere
  • 11:30 - 12:10
    Testmann Minne skole10 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
    Vanvikan skole73 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    To konserter ved Testmann Minne skole. Vanvikan skole kommer til Testmann Minne.

  • 12:20 - 13:00
    Testmann Minne skole80 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    To konserter ved Testmann Minne skole.

Søndag 10. mars. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
Mandag 11. mars. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00
    Høknes barneskole176 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 10:00
    Høknes barneskole176 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 09:35
    Halsan skole56 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
  • 10:00 - 10:35
    Halsan skole56 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:35 - 10:35
    Meldal videregående skole50 deltakere: VG1, VG2

    200 elever fra vg1 og vg2 fordeles likt på 4 forestillinger (ca. 50 per forestilling). Sorter etter yrkesfagretninger.

  • 11:55 - 12:55
    Meldal videregående skole50 deltakere: VG1, VG2

    200 elever fra vg1 og vg2 fordeles likt på 4 forestillinger (ca. 50 per forestilling). Sorter etter yrkesfagretninger.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:45
    Verdalsøra barneskole80 deltakere: 1a, 2a, 3a, 4a

    Forslag til inndeling av grupper til visning. Det er ønskelig at både 1.-4.trinn er representert ved hver forestilling og at det er omtrent likt publikumsantall på begge visningene for Verdalsøra barneskole.

    Alle A klassene 1.-4.trinn på denne visninga.

  • 11:30 - 12:15
    Verdalsøra barneskole84 deltakere: 1b, 2b, 3b, 4b

    Forslag til inndeling av grupper til visning. Det er ønskelig at både 1.-4.trinn er representert ved hver forestilling og at det er omtrent likt publikumsantall på begge visningene for Verdalsøra barneskole.

    Alle B klassene 1.-4.trinn på denne visninga.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:40
    Meråker skole90 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    Tidspunkt avklart med skolen.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 12. mars. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00
    Vestbyen skole114 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 10:00
    Vestbyen skole114 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 09:35
    Nesheim skole69 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
  • 10:00 - 10:35
    Nesheim skole69 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
  • 12:00 - 12:35
    Nesheim skole69 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:35 - 10:35
    Meldal videregående skole50 deltakere: VG1, VG2

    200 elever fra vg1 og vg2 fordeles likt på 4 forestillinger (ca. 50 per forestilling). Sorter etter yrkesfagretninger.

  • 11:55 - 12:55
    Meldal videregående skole50 deltakere: VG1, VG2

    200 elever fra vg1 og vg2 fordeles likt på 4 forestillinger (ca. 50 per forestilling). Sorter etter yrkesfagretninger.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:45
    Ørmelen skole89 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Forslag til inndeling av grupper til visning. Det er ønskelig at både 1.-4.trinn er representert ved hver forestilling og at det er omtrent likt publikumsantall på begge visningene for Ørmelen barneskole.

    Alle A klassene 1.-4.trinn på denne visninga.

  • 11:30 - 12:15
    Ørmelen skole89 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Forslag til inndeling av grupper til visning. Det er ønskelig at både 1.-4.trinn er representert ved hver forestilling og at det er omtrent likt publikumsantall på begge visningene for Ørmelen barneskole.

    Alle A klassene 1.-4.trinn på denne visninga.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:40
    Frosta skole87 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    Konserten holdes i Magnushallen.


Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 13:00
    Hunn skole154 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Onsdag 13. mars. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 09:35
    Ekne skole45 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 11:00
    Oppdal videregående skole40 deltakere: 1by, 1el, 2by, 2el

    BY/EL og HO får forestillinger tilpasset sin yrkesfagretning. Antall elever er antatt.

  • 12:00 - 13:00
    Oppdal videregående skole25 deltakere: 1ho, 2ho

    BY/EL og HO får forestillinger tilpasset sin yrkesfagretning. Antall elever er antatt.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:45
    Vinne skole101 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Det må bestilles buss av skolen for å frakte elevene til og fra spillested. TRFK betaler faktura

  • 11:30 - 12:15
    Stiklestad skole117 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Det må bestilles buss av skolen for å frakte elevene til og fra spillested. TRFK betaler faktura.



Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 12:00 - 12:40
    Malvik videregående skole400 deltakere: VG1, VG2, VG3

    En konsert for alle elevene ok for utøvere. Ytre Malvik samfunnshus er bestilt.

Torsdag 14. mars. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 12:30
    Jøa barne- og ungdomsskole45 deltakere: 1. trinn, 10. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn, 8. trinn, 9. trinn
    Salsnes oppvekstsenter7 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Fredag 15. mars. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Strand barne og ungdomsskole (Osen)88 deltakere: 1. trinn, 10. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    Sæter kan ta båten inn til Strand, da blir det en konsert den dagen, kl 1030.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Seter skole11 deltakere: 1. trinn, 10. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    Sæter kan ta båten inn til Strand, da blir det en konsert den dagen, kl 1030.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Ole Vig videregående skole115 deltakere: VG1, VG2, VG3

    Hvilket tidspunkt passer? Avklares hvor mange elever og hvilket av skolens lokaler. Skolen sjekker og gir beskjed etter hvert.



Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Søndag 17. mars. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
Mandag 18. mars. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Engel i snøenLitteratur
  • Mandag 18. mars. 2019
  • Steinkjer videregående skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 11:00
    Melhus videregående skole45 deltakere: alle yrkesfag

    180 elever fordeles jevnt på fire forestillinger. Sorter etter yrkesfagretninger.

  • 12:10 - 13:10
    Melhus videregående skole45 deltakere: alle yrkesfag

    180 elever fordeles jevnt på fire forestillinger. Sorter etter yrkesfagretninger.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 19. mars. 2019
Produksjonsinformasjon
  • Engel i snøenLitteratur
  • Tirsdag 19. mars. 2019
  • Ytre Namdal videregående skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 11:00
    Melhus videregående skole45 deltakere: alle yrkesfag

    180 elever fordeles jevnt på fire forestillinger. Sorter etter yrkesfagretninger.

  • 12:10 - 13:10
    Melhus videregående skole45 deltakere: alle yrkesfag

    180 elever fordeles jevnt på fire forestillinger. Sorter etter yrkesfagretninger.

Onsdag 20. mars. 2019
Produksjonsinformasjon
  • Engel i snøenLitteratur
  • Onsdag 20. mars. 2019
  • Leksvik videregående skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Engel i snøenLitteratur
  • Onsdag 20. mars. 2019
  • Inderøy videregående skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 21. mars. 2019
Produksjonsinformasjon
  • Engel i snøenLitteratur
  • Torsdag 21. mars. 2019
  • Charlottenlund videregående skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Engel i snøenLitteratur
  • Torsdag 21. mars. 2019
  • Tiller videregående skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Fredag 22. mars. 2019
Produksjonsinformasjon
  • Engel i snøenLitteratur
  • Fredag 22. mars. 2019
  • Orkdal videregående skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 10:30
    Gåsbakken skole25 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Mandag 25. mars. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 10:30
    Eid skole19 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
  • 11:30 - 13:00
    Eid skole19 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Tirsdag 26. mars. 2019
Produksjonsinformasjon
  • Hva vil folk siFilm
  • Varighet: 1 time 46 min
  • Tirsdag 26. mars. 2019
  • Kimen Kino
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 27. mars. 2019
Produksjonsinformasjon
  • Hva vil folk siFilm
  • Varighet: 1 time 46 min
  • Onsdag 27. mars. 2019
  • Kimen Kino
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:45
    Sørborgen skole72 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Tanem skole247 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Fordel antall elever så jevnt som mulig på konsertene. Så nært opp i til 319 pr.konsert som mulig. Husk å bestille buss i god tid da det er en del ekstra transport for noen skoler.


  • 11:10 - 11:55
    Sørborgen skole319 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Fordel antall elever så jevnt som mulig på konsertene. Så nært opp i til 319 pr.konsert som mulig. Husk å bestille buss i god tid da det er en del ekstra transport for noen skoler.


  • 13:00 - 13:45
    Klæbu ungd. skole307 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
    Sørborgen skole12 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Fordel antall elever så jevnt som mulig på konsertene. Så nært opp i til 319 pr.konsert som mulig. Husk å bestille buss i god tid da det er en del ekstra transport for noen skoler.



Torsdag 28. mars. 2019
Produksjonsinformasjon
  • Hva vil folk siFilm
  • Varighet: 1 time 46 min
  • Torsdag 28. mars. 2019
  • Kimen Kino
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:45
    Budal oppvekst (Midtre Gauldal)35 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Soknedal oppvekst135 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Støren ungdomsskole (Midtre Gauldal)162 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn

     Konserten blir i Støren Idrettshall. Husk å bestille buss i god tid da det er en del ekstra transport for noen skoler.






  • 11:10 - 11:55
    Singsås skole (Midtre Gauldal)62 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Støren barneskole250 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

     Konserten blir i Støren Idrettshall. Husk å bestille buss i god tid da det er en del ekstra transport for noen skoler.

Fredag 29. mars. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:45
    Brekken oppvekstsenter20 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn
    Glåmos skole36 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Haltdalen oppvekstsenter (tidl. Grøt skole)51 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Hov skole182 deltakere: 1. trinn, 10. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn, 8. trinn, 9. trinn
    Røros skole110 deltakere: 1. trinn, 10. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    Konsertsted blir Verket idrettshall. Husk å bestille buss i god tid da det er en del ekstra transport for noen skoler.


  • 11:10 - 11:55
    Røros skole380 deltakere: 1. trinn, 10. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    Konserten blir i Verket idrettshall. Husk å bestille buss i god tid da det er en del ekstra transport for noen skoler.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Mandag 1. april. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 11:00
    Byåsen videregående skole30 deltakere: MK1, MK2, MK3

    180 elever fordeles likt på 6 hendelser mandag, tirsdag og torsdag.

  • 12:00 - 14:00
    Byåsen videregående skole30 deltakere: MK1, MK2, MK3

    180 elever fordeles likt på 6 hendelser mandag, tirsdag og torsdag.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 10:15
    Brekkåsen skole211 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Flå skole og barnehage146 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Melhus idrettshall. Fordel antall elever så jevnt som mulig på konsertene. Husk å bestille buss i god tid da det er en del ekstra transport for noen skoler.


  • 10:30 - 11:15
    Gimse ungdomsskole332 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
    Øya ungdomsskole51 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    Melhus idrettshall. Fordel antall elever så jevnt som mulig på konsertene. Husk å bestille buss i god tid da det er en del ekstra transport for noen skoler.


  • 12:00 - 12:45
    Lundamo ungdomsskole202 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
    Rosmælen skole130 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Melhus idrettshall. Fordel antall elever så jevnt som mulig på konsertene. Husk å bestille buss i god tid da det er en del ekstra transport for noen skoler.


Produksjonsinformasjon
  • Kontraster GRS VGSVisuell kunst
  • Varighet: 180 min
  • Mandag 1. april. 2019
  • Levanger videregående skole
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 2. april. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • DampmaskinaKulturarv
  • Varighet: 90 minutter
  • Tirsdag 2. april. 2019
  • Sørborgen skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 10:30
    Elvran skole24 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Bytta fra onsdag til tirsdag.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 11:00
    Byåsen videregående skole30 deltakere: MK1, MK2, MK3

    180 elever fordeles likt på 6 hendelser mandag, tirsdag og torsdag.

  • 12:00 - 14:00
    Byåsen videregående skole30 deltakere: MK1, MK2, MK3

    180 elever fordeles likt på 6 hendelser mandag, tirsdag og torsdag.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:15
    Egge barneskole47 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Fordel hver klasse på hver sin visning, eller bland 5.-7.trinn til tre like store grupper og fordel på hver sin visning.

  • 10:30
    Egge barneskole47 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 10:15
    Eid skole133 deltakere: 1. trinn, 10. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn, 8. trinn, 9. trinn
    Gåsbakken skole53 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Hovin skole og barnehage152 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Melhus idrettshall. Fordel antall elever så jevnt som mulig på konsertene. Husk å bestille buss i god tid da det er en del ekstra transport for noen skoler.


  • 10:30 - 11:15
    Gimse skole208 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Lundamo skole154 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Melhus idrettshall. Fordel antall elever så jevnt som mulig på konsertene.Husk å bestille buss i god tid da det er en del ekstra transport for noen skoler.


  • 12:00 - 12:45
    Gimse skole60 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Høyeggen skole316 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Melhus idrettshall. Fordel antall elever så jevnt som mulig på konsertene. Husk å bestille buss i god tid da det er en del ekstra transport for noen skoler.

Onsdag 3. april. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • DampmaskinaKulturarv
  • Varighet: 90 minutter
  • Onsdag 3. april. 2019
  • Sørborgen skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:45
    Aune barneskole263 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Drivdalen skole51 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Lønset skole15 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Midtbygda skole76 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Fordel antall elever så jevnt som mulig på konsertene. Husk å bestille buss i god tid da det er en del ekstra transport for noen skoler.

  • 11:10 - 11:55
    Rennebu barne- og ungdomsskole273 deltakere: 1. trinn, 10. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn, 8. trinn, 9. trinn
    Rennebu EnSpire skole21 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Vollan skole (tidl. Oppdal kristne)28 deltakere: 1. trinn, 10. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    Fordel antall elever så jevnt som mulig på konsertene. Husk å bestille buss i god tid da det er en del ekstra transport for noen skoler.

  • 13:00 - 13:45
    Aune barneskole150 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Oppdal ungdomsskole246 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    Fordel antall elever så jevnt som mulig på konsertene. Husk å bestille buss i god tid da det er en del ekstra transport for noen skoler.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 12:30
    Kvam skole47 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Torsdag 4. april. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • DampmaskinaKulturarv
  • Varighet: 90 minutter
  • Torsdag 4. april. 2019
  • Sørborgen skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Kontraster GRS VGSVisuell kunst
  • Varighet: 180 min
  • Torsdag 4. april. 2019
  • Verdalsøra barneskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon